Arama
Flitreler
Kapat
RSS

Yeni Ürünler

Puricom Pompalı 5 Aşamalı Su Arıtma Cihazı

Kompakt, yerden etkili. sade ve şık Eğimli yüzey tasarımı. CE, sessiz, enerji tasarrufu yükseltici pompa belgeli. Uzun ömürlü ve yüksek üretim. Yüksek akış hızı tasarımı. Standart olarak komple 5 aşamaları RO sistemi, filtrelenmiş su saf olmasını sağlar.
€300,23 KDV dahil

Aqua Arıtmalı Su Sebili Pompalı Beyaz

İster soğuk, ister sıcak suyunuz her an hazır.. Sebil ve arıtma cihazı bir arada. Böylece hem sebil hem arıtma almanıza gerek yok. Şık tasarım, kullanışlı dizayn.
€510,39 KDV dahil

Atık Kısıcı Flow 300CC Quick

Su arıtma cihazlarında membran atık su çıkış bölümüne takılır ve suyun önü kısıtlanarak membran filtrede basınç oluşturulur. 1/4 Quick Bağlantılı
€1,50 KDV dahil

FP GAC (UDF) Filtre

€5,80 KDV dahil

FP Spun 5 Micron Filtre

€5,50 KDV dahil

Evsel Debi Metre

Debi metre suyun hacimsel akış miktarını ölçmek için kullanılan bir araçtır
€9,01 KDV dahil

Atık Kısıcı Flow 400CC Quick

Atık Su 1/4" NPT (400 GPD)
€1,10 KDV dahil

Atık Kısıcı Flow 300CC Jaco

Su arıtma cihazlarında membran atık su çıkış bölümüne takılır ve suyun önü kısıtlanarak membran filtrede basınç oluşturulur. 1/4 Jaco Bağlantılı
€1,50 KDV dahil

3/8 Hortum 1 Metre

3/8 Hortum 1 Metre
€0,67 KDV dahil

NW-25 Tam Otomatik Zaman Kontrollü Yumuşatma Sistemi(Kabinet)

NW-25 Tam Otomatik Zaman Kontrollü Yumuşatma Sistemi(Kabinet), Su yumuşatma işlemi iyon değiştirme yöntemiyle gerçekleşmektedir. İyon değişimi sertliğe sebep olan kalsiyum ve magnezyum iyonlarını içeren suyun, sodyum formunda katyonik bir reçineden geçirilmesi suretiyle gerçekleşmektedir.
€776,59 KDV dahil

NW-20 Tam Otomatik Zaman Kontrollü Yumuşatma Sistemi(Kabinet)

NW-20 Tam Otomatik Zaman Kontrollü Yumuşatma Sistemi(Kabinet), Su yumuşatma işlemi iyon değiştirme yöntemiyle gerçekleşmektedir. İyon değişimi sertliğe sebep olan kalsiyum ve magnezyum iyonlarını içeren suyun, sodyum formunda katyonik bir reçineden geçirilmesi suretiyle gerçekleşmektedir.
€740,56 KDV dahil