Arama
Flitreler
Kapat

Su Arıtma Cihazı

Su arıtma cihazı özellikle ev tipi modellerinde son birkaç yıldır dikkat çekmektedir. Zira saf, temiz ve güvenli su bulabilmek artık büyümekte olan nüfus, endüstriyel gelişme ve çevresel bozulma ile daha da azalmıştır. Ülkemizde temiz kaynak suları bölgeden bölgeye değişiklik gösterir ve ülke büyük oranda kaynaklardan mahdumdur. Şebeke sistemlerinin filtreleme tesislerinin sağlıklı, lezzetli ve besleyici su sağlamadaki kalitesi ise tartışılır düzeyde. Tüm bunlar göz önüne alındığında, içme suyumuzun kaliteli olmasını sağlamak için arıtma tekniklerinin ve piyasadaki mevcut su arıtıcılarının farkında olmamız bizim için daha da önem kazanmaktadır. Özellikle suyun günlük yaşantımızdaki en önemli beslenme kaynağı olması, toplum sağlığına da direkt etki etmektedir.   

Su Arıtma Cihazı Ürünleri

Su arıtma cihazı ürünlerinin popülerliği aslında çok öncelere dayanıyor. Pazarlamacıların çantalarındaki satış ürünleri ve test cihazlarıyla gezerek tanıtım yaptığı dönemlerde neredeyse her ev şahit olmuştur. Ancak dönemin arıtma cihazlarının vaatleri yerine getirmesi, performansı ve en önemlisi de suyu yeterli derecede konsantre edebildiğini söyleyemeyiz. Teknolojinin, denetimin, imkanların kısıtlı olduğu devirden, artık her alanda olduğu gibi su arıtma sistemlerinde de bilimsel veriler ışığında başarı seviyesi ölçülebilen arıtma cihazlarının piyasada yer aldığı bir döneme geldik. Günümüzdeki su arıtma sistemleri şebeke suyunun sağladığı faydalı bileşenleri çözmeyerek, içerisinde istenmeyen mikroorganizma, virüs, biyolojik maddeler ve çeşitli atıkları arıtarak oldukça sağlıklı ve lezzetli bir içme suyu elde etmemizi sağlıyor.

Su Arıtma Cihazı Fiyatları

Su arıtma cihazı piyasada bol miktarda çeşitlilik arz eder. Tezgah altı ve tezgah üstü arıtma cihazları, filtreler, revers osmosis sistemler, arıtmalı su sebili gibi birçok cihaz bulunsa da, tüm bunlar bizlere berrak, yararlı maddeleri bu bünyesine hapseden ve istenmeyen zararlı bakterileri tamamen yok eden bir özellikle bizlere sağlıklı bir içme suyu elde etmemizi sağlar.

Su arıtma cihazı

Görüntüleme biçimi Tablo Liste
Sırala
Görüntüle sayfa başına

Altus 1128 Su Sebili

€72,05 KDV dahil

Aqua Arıtmalı Su Sebili Pompalı Beyaz

İster soğuk, ister sıcak suyunuz her an hazır.. Sebil ve arıtma cihazı bir arada. Böylece hem sebil hem arıtma almanıza gerek yok. Şık tasarım, kullanışlı dizayn.
€510,39 KDV dahil

CJ-SLIM 300 WP Pompasız Su Arıtma Cihazı

Direkt Akışlı, Çift Mebranlı
€340,26 KDV dahil

CJ-SLIM 75 Pompalı Su Arıtma Cihazı

3,2 Galon Metal basınç denge tankı , 75 GBD membran ,elektriksiz çalışma .
€210,16 KDV dahil

EW 510 A Tam Kapalı Kasa Pompalı Su Arıtma Cihazı

EW 510 A Tam Kapalı Kasa Pompalı Su Arıtma Cihazı
Fiyat için arayın

HF-30P Aquatürk Compact Osmos Sistemi

HF-30 Aquatürk Compact Osmos Sistemi
€203,54 KDV dahil

NATURAL WATER ARITMALI SEBİL

Tamamıyle Paslanmaz Çelik iç aksamıyla suyunuz sıcak ve soğuk depolardan musluğa gelinceye kadar hiçbir silikon ve plastik materyale değmeden musluğunuza kadar gelir. İç aksamı paslanmaz olmasın dan dolayı üründe silikon ve plastik kokusu olmaz.
€487,66 KDV dahil

ROPAD/NANOPAD Tanksız, Doğrudan Akışlı, Pompalı Su Arıtma Cihazı

İnce , zarif, doğrudan akışlı tanka gerek olmayan doğrudan akışlı bir ürün. Dijital kontrol ve göstergeli. Yer sorunu olan, kalite ve şıklık arayan kullanıcılar için ideal bir ürün.
€520,39 KDV dahil

Selina Tezgah Üstü Taşınabilir Atığı olmayan Su Arıtma Cihazı

Tezgah Üstü Taşınabilir Atığı olmayan Su Arıtma Cihazı. Işıklı, kullanımı ve kurulumu kolay. Bakım ve filtre değişimini kendinizin kolayca yapabileceği bir cihaz.
€200,15 KDV dahil