Arama
Flitreler
Kapat

Ticari İş Yeri İçin Su Arıtma Sistemleri

İşletmeniz için gerekli olan ekonomik ve sağlıklı suyu üreten reverse osmosis sistemlerdir. Ayrıca işletmenizde kireçli sudan kaynaklanan sorunları ve verimlilik kaybını engelleyecek yumuşatma sistemlerini ilsersuaritma.com adresinde bulabilirsiniz. İşyerinizde sanayi tesislerinde, imalathanenizde, hastanelerde, pastanelerde, fırınlarda,  fabrikalarda  hem doğal kaynak suyu kalitesinde su üreten su arıtma cihazları hemde kireçsiz yumuşak su üreten su yumuşatma cihazları ilsersuaritma.com adresinde mevcuttur. Ayrıca endüstriyel su arıtma cihazları için gerekli tüm sarf malzemeleri tablet tuz, reçine, karbon, antrasit, kokonatbazlı karbon, aktif karbon,filtre kumu,dowex reçine, aqualine reçine gibi bir çok sarf malzemeyi ilsersuaritma.com adresinden temin edebilirsiniz. havuz ekipmanlarını, dezenfeksiyon ve dezenfektanları sitemizden edinebilirsiniz. Manyetik kireç önleyicilerlede işletmenizi kireçlerden koruyabilirsiniz. İşletmeniz için gerekli su analizleri ve keşifleri  su arıtma servisimiz tarafından yapılarak işletmeniz için ideal olan su arıtma cihazı ve su yumuşatma sistemi yada ultra viole sistemler ilsersuaritma.com dan temin edilmektedir. Türkiye genelinde yaygın ve geniş su arıtma servisi ağına sahip olan ilser su arıtma teknolojileri istediğiniz her noktada size suarıtma cihazları konusunda hizmet vermeye hazırdır. Özellikle restaurant ve cafelerde içecekler için kullanılan bakteri ve virüslerden arındırılmış ağır metalleri giderilmiş kaliteli su üreten su arıtma sistemlerini en uygun fiyatlarla ve profesyonel servis ağı ile ilser su arıtma teknolojilerinden satın alabilirsiniz. Sağlık kuruluşlarının hastaneler, sağlık ocakları, diyaliz merkezlerinin gereksinimi olan su arıtma cihazları ilsersuaritma.com adresindedir.

Görüntüleme biçimi Tablo Liste
Sırala
Görüntüle sayfa başına

6T-75 RO WP Pompalı Retro Stil Su Arıtma Cihazı

6T-75 RO WP Pompalı retro stil mineral filtreli su arıtma cihazı.
€220,17 KDV dahil

6T-75 WP Pompalı Standlı Manometreli Su Arıtma Cihazı

6T-75 WP Pompalı standlı manometreli 6 aşamalı su arıtma cihazı.
€190,14 KDV dahil

Aqua Arıtmalı Su Sebili Pompalı Beyaz

İster soğuk, ister sıcak suyunuz her an hazır.. Sebil ve arıtma cihazı bir arada. Böylece hem sebil hem arıtma almanıza gerek yok. Şık tasarım, kullanışlı dizayn.
€510,39 KDV dahil

Budget Serisi Ters Osmoz Sistemleri

Klasik arıtım sistemlerinin yetersiz kaldığı sulara (denizsuyu, iletkenliği yüksek olan kuyu suları vb.) uygulanan, suyun içindeki istenmeyen tüm mineralleri sudan ayıran, saf su eldesine yönelik membran filtrasyon işlemine Ters Ozmos denilmektedir.
Fiyat için arayın

Carıtas Arıtmalı Soğuk Su Sebili 75 GPD

Carıtas arıtmalı su sebili.
€1030,78 KDV dahil

Carıtas Arıtmalı Soğuk Su Sebili 300 GPD

Carıtas arıtmalı soğuk su sebili 300 GPD yüksek kapasiteli su üretimi
€1200,91 KDV dahil

CJ-SLIM 75 POMPASIZ SU ARITMA CİHAZI

3.2 GALON METAL BASINÇ DENGE TANKLI POMPASIZ 75 GBD MEMBRAN, ELEKTRİKSİZ ÇALIŞMA
€165,13 KDV dahil

FE-300 Pompalı Direck Akış

FE-300 WP Pompalı (Direkt Akış) Tezgahaltı Ters Ozmoz Sistemi 5 Aşamalı
€415,57 KDV dahil

FE300 WP Pompalı Tezgahaltı Ters Ozmos Sistemi

FE300 WP Pompalı Tezgahaltı Ters Ozmos Sistemi Star Musluklu
€390,30 KDV dahil