Arama
Flitreler
Kapat

Ticari İş Yeri İçin Su Arıtma Sistemleri

İşletmeniz için gerekli olan ekonomik ve sağlıklı suyu üreten reverse osmosis sistemlerdir. Ayrıca işletmenizde kireçli sudan kaynaklanan sorunları ve verimlilik kaybını engelleyecek yumuşatma sistemlerini ilsersuaritma.com adresinde bulabilirsiniz. İşyerinizde sanayi tesislerinde, imalathanenizde, hastanelerde, pastanelerde, fırınlarda,  fabrikalarda  hem doğal kaynak suyu kalitesinde su üreten su arıtma cihazları hemde kireçsiz yumuşak su üreten su yumuşatma cihazları ilsersuaritma.com adresinde mevcuttur. Ayrıca endüstriyel su arıtma cihazları için gerekli tüm sarf malzemeleri tablet tuz, reçine, karbon, antrasit, kokonatbazlı karbon, aktif karbon,filtre kumu,dowex reçine, aqualine reçine gibi bir çok sarf malzemeyi ilsersuaritma.com adresinden temin edebilirsiniz. havuz ekipmanlarını, dezenfeksiyon ve dezenfektanları sitemizden edinebilirsiniz. Manyetik kireç önleyicilerlede işletmenizi kireçlerden koruyabilirsiniz. İşletmeniz için gerekli su analizleri ve keşifleri  su arıtma servisimiz tarafından yapılarak işletmeniz için ideal olan su arıtma cihazı ve su yumuşatma sistemi yada ultra viole sistemler ilsersuaritma.com dan temin edilmektedir. Türkiye genelinde yaygın ve geniş su arıtma servisi ağına sahip olan ilser su arıtma teknolojileri istediğiniz her noktada size suarıtma cihazları konusunda hizmet vermeye hazırdır. Özellikle restaurant ve cafelerde içecekler için kullanılan bakteri ve virüslerden arındırılmış ağır metalleri giderilmiş kaliteli su üreten su arıtma sistemlerini en uygun fiyatlarla ve profesyonel servis ağı ile ilser su arıtma teknolojilerinden satın alabilirsiniz. Sağlık kuruluşlarının hastaneler, sağlık ocakları, diyaliz merkezlerinin gereksinimi olan su arıtma cihazları ilsersuaritma.com adresindedir.

Görüntüleme biçimi Tablo Liste
Sırala
Görüntüle sayfa başına

6T-75 RO WP Pompalı Retro Stil Su Arıtma Cihazı

6T-75 RO WP Pompalı retro stil mineral filtreli su arıtma cihazı.
$220,00 KDV hariç

6T-75 WP Pompalı Standlı Manometreli Su Arıtma Cihazı

6T-75 WP Pompalı standlı manometreli 6 aşamalı su arıtma cihazı.
$190,00 KDV hariç

Aqua Arıtmalı Su Sebili Pompalı Beyaz

İster soğuk, ister sıcak suyunuz her an hazır.. Sebil ve arıtma cihazı bir arada. Böylece hem sebil hem arıtma almanıza gerek yok. Şık tasarım, kullanışlı dizayn.
$0,00 KDV hariç

Aqualine Biocide AP507 25KG.

Aqualine Biocide AP507 mikrobiyolojik kontrol kimyasalı 25KG.
$10,63 KDV hariç

Aquatechniek Dolamit Juraperle Ph Yükseltici

Aquatechniek Dolamit juraperle ph yükseltici-remineralizasyon 25 kg.
$0,94 KDV hariç

Budget Serisi Ters Osmoz Sistemleri

Klasik arıtım sistemlerinin yetersiz kaldığı sulara (denizsuyu, iletkenliği yüksek olan kuyu suları vb.) uygulanan, suyun içindeki istenmeyen tüm mineralleri sudan ayıran, saf su eldesine yönelik membran filtrasyon işlemine Ters Ozmos denilmektedir.
Fiyat için arayın

Carıtas Arıtmalı Soğuk Su Sebili 75 GPD

Carıtas arıtmalı su sebili.
$1030,00 KDV hariç

Carıtas Arıtmalı Soğuk Su Sebili 300 GPD

Carıtas arıtmalı soğuk su sebili 300 GPD yüksek kapasiteli su üretimi
$1200,00 KDV hariç

CF-75 WP Pompalı 5 Aşamalı Su Arıtma Cihazı

CF-75 WP Pompalı Tankı Dışında 5 Aşamalı Su Arıtma Cihazı.
$210,00 KDV hariç