Arama
Flitreler
Kapat

Su Tasarruf Ürünleri

Su tasarrufu konusunda debi sabitleyiciler, duş filtreleri, fotoselli bataryalar,perlatörler, aç-kapa musluklar, fotosel, ecogreen, sudo büyük oranda su tasarrufu sağlayan ürünlerdir. Bu ve benzeri ürünleri ilsersuaritma.com adresinden edinebilirsiniz. Günümüz koşullarında hem su miktarının gittikce azalması hemde ekonmik nedenlerle tasarruf etme gereksinimi, birçok alanda olduğu gibi su konusundada tasarruf etmeyi zorunlu kılmaktadır. Ayrıca kıt kaynaklara sahip olunan suda tasarruf etmek toplumsal bilinç ve sorumlulukla doğrudan ilişkilidir. Tasarruf konusunda her geçen gün yapılan çalışmalarla geliştirilen ürünler yardımıyla %75'e varan tasarruflar sağlamak mümkün olmaktadır. Kaybedilen ve boşa giden değerleri düşündüğümüzde tasarruf ürünlerine sahip olmanın hiçte zor olmadığını göreceksiniz. Ayrıca bu konuda geliştirilen ürünler hem montajı oldukca kolay hemde kullanım kolaylığı sağlayan yaşam standardımızı geliştiren ürünlerdir. Nasıl su arıtma cihazlarıyla işletme yada aile bütcemize ekonomik bir katkı sağlıyorsak su tasarruf ürünleriylede bu tasarrufu arttırmak mümkün.

Görüntüleme biçimi Tablo Liste
Sırala
Görüntüle sayfa başına

Debi sabitleyici

Duşunuzda tazyikte azalma yaratmadan su akışında tasarruf sağlar.
€0,00 KDV dahil

Fotosel

Musluklarda tam hijyen, yüksek tasarruf ve kullanım kolaylığı sağlayan Japon patentli ve ödüllü fotoselli musluk adaptörü.
€0,00 KDV dahil

Ledli Duş Başlığı

Şık tasarımı ile duş konforunuza görsel katkı sağlayarak duşunuzu renklendiren özel bir duş başlığı. Elektrik ya da pil gerektirmeden suyun akış gücünden elde ettiği enerji ile 3 farklı renkte ışık verir. Suyun sıcaklığına bağlı olarak değişen renkle
€0,00 KDV dahil

Termostatik duş başlığı

Duş konforundan ödün vermeden su ve enerji sarfiyatını azaltan tasarruflu duş başlığıdır.
€0,00 KDV dahil

Yunus Duş Başlığı

Tazyik ve basınç sorunu olan banyolar için herhangi bir ara parça kullanmadan suyun tazyikini arttırarak konfor sunan bir üründür
€0,00 KDV dahil

Ecogreen Duş stop valfi

.Ecogreen Duş stop valfi, Kullandığınız duş başlığını değiştirmenize gerek kalmadan duş başlığından suyun akışını kesme olanağı ile su ve enerji tasarrufu sağlar.
€20,02 KDV dahil

Ecogreen Tek Tuşlu Dokunmatik Musluk Perlatör

.Ecogreen Tek Tuşlu Dokunmatik Musluk Perlatör, Su ve enerji tasarrufu, elektronik bataryalardaki kullanım kolaylığı ve hijyeni, fazla su harcamadan basınçlı su keyfini dokunmatik perlatörün teknolojik üstünlüğü ile birleştirin.
€20,02 KDV dahil

Sudo Batarya ve Lavabo Valfı

%70e varan su tasarrufu sağlar.
€21,21 KDV dahil

Sudo Duş Valfı

%70e varan su tasarrufu sağlar.
€23,75 KDV dahil